ЗАЛІПСЬКА ІРИНА ЯРОСЛАВІВНА

У 2007 р. закінчила з відзнакою магістратуру філологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю: викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель англійської мови. У 2007-2010 рр. навчалася в аспірантурі при кафедрі методики викладання української мови і культури мовлення Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (денна форма навчання).

З вересня 2011 р. працює у державному вищому навчальному закладі «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського» викладачем кафедри українознавства, а з вересня 2015 р. – викладачем кафедри української мови.

Десятого жовтня 2013 року захистила кандидатську дисертація на тему «Комунікативні ознаки української мови у прямому радіо- і телеефірі» за спеціальністю 10.02.01 – українська мова (м. Київ).

У 2019 р. закінчила з відзнакою магістратуру факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Філологія» (Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська).

У 2021 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри української мови.

Учасниця різноманітних вебінарів й онлайн-семінарів, зокрема від Clarivate, Google, Ugen.

Наукові інтереси: культура мови, мовна норма, медична термінологія, мова масмедіа, професійна комунікація лікаря, методика викладання української мови (за професійним спрямуванням) та української мови як іноземної.

Автор понад 60 публікацій наукового і навчально-методичного характеру, співавтор 2 монографій та 4 навчальних посібників.