НОВІЦЬКА ОКСАНА ІВАНІВНА

У 2001 р. закінчила філологічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету ім. В. Гнатюка за спеціальністю: українська мова і література та зарубіжна література.

З листопада 2008 р. працює у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського. Спочатку викладачем кафедри інформатики, іноземних мов і суспільних наук, далі – на посаді викладача кафедри іноземних мов і суспільних наук, згодом переведена на посаду викладача кафедри українознавства. З вересня 2015 року – викладач кафедри української мови.

У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Побутова лексика Підгаєччини: семантика, способи номінації, ареал” за спеціальністю 10.02.01 – українська мова.

Наукові інтереси: Діалектологія, методика викладання української мови як іноземної.

Має 28 публікацій, наукового та навчально-методичного характеру.